APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card | Schneider Electric
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: SMT2200RMI2UNC
- Saadavus: 1
-
2 636€
APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 683.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 49.63 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Net weight | 42.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5928.00 g |
| Plastic (No PET) | 1482.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 7.41 kg |
| TI weight (kg) | 40 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


