APC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect | Schneider Electric
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: SMT750RMI2UC
- Saadavus: 1
-
751€
APC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect | Schneider Electric
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 409.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 21.18 kg |
| Gross width (mm) | 432.00 mm |
| Net weight | 16.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3666.40 g |
| Plastic (No PET) | 916.60 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Tare weight (kg) | 4.58 kg |
| TI weight (kg) | 15 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apc smart-ups 750va lcd rm 2u 230v with smartconnect schneider electric, smt750rmi2uc, schneider electric, ups






