Apple iMac 24 4.5K Retina, Apple M4 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Silver/INT | Apple
- TootjadApple
- Mudel: MWUC3ZE/A
- Saadavus: 5
-
1 547€
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Silver/INT | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross weight | 12.12 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Net weight | 4.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7000.00 g |
| Plastic (No PET) | 690.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 7.69 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apple imac 24 45k retina, apple m4 8c cpu, 8c gpu16gb256gb ssdsilverint apple, mwuc3zea, apple, lauaarvutid













