Apple iPad | 11 " | Pink | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 256 GB | Wi-Fi | Bluetooth | 5.3 | iOS
- TootjadApple
- Mudel: MD4P4HC/A
- Saadavus: 5
-
567€
Apple iPad | 11 " | Pink | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 256 GB | Wi-Fi | Bluetooth | 5.3 | iOS
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2360 x 1640 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | Liquid Retina |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 664 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | iPad |
| Protsessori perekond | A16 |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Pink |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |











