Apple iPad Mini | 8.3 " | Space grey | Liquid Retina IPS LED | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 12
- TootjadApple
- Mudel: MXNA3HC/A
- Saadavus: 5
-
741€
Apple iPad Mini | 8.3 " | Space grey | Liquid Retina IPS LED | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | Warranty 12 month(s)
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2266 x 1488 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 8.3 " |
| Ekraani tehnoloogia | Liquid Retina IPS LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPadOS |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2118 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | iPad Mini |
| Protsessori mudel | A17 Pro |
| Puutetehnoloogia | Multi-Touch |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Space grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |











