Apple iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera
- TootjadApple
- Mudel: MD7F4HC/A
- Saadavus: 5
-
610€
Apple iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iOS
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2360 x 1640 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | Liquid Retina |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Producer | Apple |
| Producer product name | iPad Wi-Fi + Cellular |
| Protsessori perekond | A16 |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 12 MP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |














