Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Blush/INT | Apple
- TootjadApple
- Mudel: MHFH4ZE/A
- Saadavus: 5
-
714€
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Blush/INT | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 206.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 2.78 kg |
| Gross width (mm) | 29.00 mm |
| Net weight | 2.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





