Apple | Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) | Compact Keyboard | Wireless | Russian
- TootjadApple
- Mudel: MQDP3RS/A
- Saadavus: 5
-
334€
Apple | Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) | Compact Keyboard | Wireless | Russian
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross depth master carton | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross width master carton | 115.00 mm |
| Keyboard colour | White |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Muud funktsioonid | Comfortable typing experience with a scissor mechanism with 1mm travel. Large click-anywhere trackpad supports Multi Touch gestures and the cursor in iPadOS. 14-key function row for easy access to shortcuts. Versatile two-piece design provides front and b |
| Net weight | 0.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Compact Keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvus | iPad (10th generation) |
| Volume (m3) | 0.0002 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apple magic keyboard folio for ipad 10th generation compact keyboard wireless russian, mqdp3rsa, apple, klaviatuurid





