Apple Renewed Grade B | Apple iPhone 13 | Red | 6.1 " | Super Retina XDR | A15 Bionic | 4 GB | 128 GB | iOS
- TootjadApple Renewed
- Mudel: RAPip13-5rd32N
- Saadavus: 4
-
350€
Apple Renewed Grade B | Apple iPhone 13 | Red | 6.1 " | Super Retina XDR | A15 Bionic | 4 GB | 128 GB | iOS
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 6.1 " |
| Ekraani tüüp | Super Retina XDR |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3300 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | Apple iPhone 13 |
| Protsessori perekond | A15 Bionic |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Red |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


