Apple Renewed Grade B | MacBook Pro (2019) | 13.3 " | i5-8279U | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel Iris Plus Graphics 655 | macOS | Ke
- TootjadApple Renewed
- Mudel: MACA2159i58GB256GBBSpaceGraySwedish
- Saadavus: 1
-
270€
Apple Renewed Grade B | MacBook Pro (2019) | 13.3 " | i5-8279U | 8 GB | SSD | 256 GB | Intel Iris Plus Graphics 655 | macOS | Keyboard language Swedish | 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 13.3 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 321.00 mm |
| Gross height (mm) | 17.00 mm |
| Gross weight | 1.28 kg |
| Gross width (mm) | 231.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Klaviatuuri keel | Swedish |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 781 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | MacBook Pro (2019) |
| Protsessori mudel | i5-8279U |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

