Apple Renewed Grade A | Apple Watch SE2 LTE 40mm | Starlight
- TootjadApple Renewed
- Mudel: AppleWatchSE2LTE40StarlightA
- Saadavus: 5
-
182€
Apple Renewed Grade A | Apple Watch SE2 LTE 40mm | Starlight
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Ekraani diagonaal | 1.57 " |
| Ekraani tüüp | Retina OLED LTPO |
| Embeeded battery | Yes |
| Grade | Grade A |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | watchOS |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5435 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Producer | Apple Renewed |
| Producer product family | Apple Watch SE2 LTE 40mm |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Starlight |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


