Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Natural Titanium Case with Natural Milanese Loop
- TootjadApple
- Mudel: MF8P4ET/A
- Saadavus: 5
-
928€
Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42mm Natural Titanium Case with Natural Milanese Loop
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apple watch series 11 gps cellular 42mm natural titanium case with natural milanese loop, mf8p4eta, apple, nutikellad

