Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular | Smart watch | Always-On Retina | 49 mm | Black/Charcoal
- TootjadApple
- Mudel: MF1H4ET/A
- Saadavus: 5
-
983€
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular | Smart watch | Always-On Retina | 49 mm | Black/Charcoal
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | Always-On Retina |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Gross width (mm) | 214.00 mm |
| Muud funktsioonid | Black Titanium Case with Black/Charcoal Trail Loop - M/L |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1639 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Apple |
| Producer product name | Watch Ultra 3 GPS + Cellular |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 49 mm |
| Sobilik | 145-220 mm |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | LTE, NFC, Wi-Fi 4, UWB, Bluetooth 5G |
| Ühilduvus | iOS |
| Värv | Black/Charcoal |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


