Arozzi Fabric Upholstery | Gaming chair | Vernazza Soft Fabric | Blue
- TootjadArozzi
- Mudel: VERNAZZA-SFB-BL
- Saadavus: 5
-
389€
Arozzi Fabric Upholstery | Gaming chair | Vernazza Soft Fabric | Blue
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 695 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 28 kg |
| Gross width (mm) | 865 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 145 kg |
| Materjal | Fabric Upholstery |
| Muud funktsioonid | Soft yet durable furniture fabric. Soft neck & lumbar support pillows. Adjustable height gas spring that supports up to 145kg/ 320 lbs. Large and spacious seat and backrest. Sturdy metal frame and aluminium wheel base. Pro locking tilt mechanism & 3D armr |
| Net weight | 27 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Producer | Arozzi |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| Toote nimetus | Vernazza Soft Fabric |
| Tüüp | Gaming chair |
| Värv | Blue |
| Volume (m3) | 0.21041125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi fabric upholstery gaming chair vernazza soft fabric blue, vernazza-sfb-bl, arozzi, toolid ja lauad









