Arozzi Nova | 49 " | VA | 32:9 | 165 Hz | 4 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Forest Green
- TootjadArozzi
- Mudel: AZ-NO-49TUW165-FST
- Saadavus: 2
-
954€
Arozzi Nova | 49 " | VA | 32:9 | 165 Hz | 4 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Forest Green
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB-C, USB-A, USB-B, Audio Out 3.5mm |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 5120 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 49 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 1245.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 32:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Net weight | 7.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Arozzi |
| Producer product name | Nova |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote värv | Forest Green |
| USB liideste arv | 4 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 65W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75/100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi nova 49 va 329 165 hz 4 ms 5120 x 1440 pixels 350 cdm hdmi ports quantity 2 forest green, az-no-49tuw165-fst, arozzi, monitorid













