Arozzi Nova 24" IPS, 200Hz, Computer Monitor - Pink | Arozzi
- TootjadArozzi
- Mudel: AZ-NO-24T1K200-PNK
- Saadavus: 1
-
185€
Arozzi Nova 24" IPS, 200Hz, Computer Monitor - Pink | Arozzi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Glass | 1.30 g |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Arozzi |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi nova 24 ips, 200hz, computer monitor - pink arozzi, az-no-24t1k200-pnk, arozzi, monitorid

