Arozzi Supersoft | Vernazza | Gaming Chair | Forest Green
- TootjadArozzi
- Mudel: VERNAZZA-SPSF-FST
- Saadavus: 3
-
461€
Arozzi Supersoft | Vernazza | Gaming Chair | Forest Green
| All | |
| Adjustable arms | Swivel |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 28.50 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Materjal | Supersoft |
| Muud funktsioonid | Up to 12 rocking, tear-resistant, up to 165 tilt, rocker function, Pro locking tilt mechanism, wear-resistant finish, adjustable pillows, ergonomic |
| Net weight | 26.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Arozzi |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote nimetus | Gaming Chair |
| Tooteperekond | Vernazza |
| Värv | Forest Green |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |








