Arozzi Vernazza SoftPU Gaming Chair - Brown
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 860.00 mm |
| Brutokaal | 28.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 350.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 690.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.21 m |
| Netokaal | 26.00 kg |
| Paber/Papp | 2000.00 g |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.50 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: arozzi vernazza softpu gaming chair - brown, vernazza-spu-bwn, arozzi

