ART T-shirt transfer (dark) | 120 g/m | A4 | A4 | Photo Paper
- TootjadColorWay
- Mudel: PTD120005A4
- Saadavus: 5
-
12€
ART T-shirt transfer (dark) | 120 g/m² | A4 | A4 | Photo Paper
| All | |
| Density | 120 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 247 mm |
| Gross height (mm) | 348 mm |
| Gross weight | 0.136 kg |
| Gross width (mm) | 3 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Meediumi suurus (1 slaid) | A4 |
| Net weight | 0.113 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 5 sheets |
| Palette Qty | 3351 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Producer product name | ART T-shirt transfer (dark) |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.000257868 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: art t-shirt transfer dark 120 gm a4 a4 photo paper, ptd120005a4, colorway, paber

