SALE OUT. Dell XPS 13 9345 FHD+ Snapdragon X Elite/16GB/512GB/Qualcomm Adreno/Win11 Pro/ENG kbd/3Y Onsite Warranty | Dell | XPS
- TootjadDell
- Mudel: 1006899358/2SO
- Saadavus: 1
-
1 189€
SALE OUT. Dell XPS 13 9345 FHD+ Snapdragon X Elite/16GB/512GB/Qualcomm Adreno/Win11 Pro/ENG kbd/3Y Onsite Warranty | Dell | XPS 13 9345 | Platinum | 13.4 " | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Snapdragon X Elite | X1E-80-100 | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DEMO
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 13.4 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Qualcomm Adreno GPU |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 2.59 kg |
| Gross width (mm) | 103.00 mm |
| HD tüüp | FHD+ |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 8448 MHz |
| Net weight | 1.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 137.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1296.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 PCIe NVMe Solid State Drive |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | XPS |
| Producer product name | 13 9345 |
| Protsessori mudel | X1E-80-100 |
| Protsessori perekond | Snapdragon X Elite |
| Protsessori võimendussagedus | 3.4 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Saleout | DEMO |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Platinum |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sale out dell xps 13 9345 fhd snapdragon x elite16gb512gbqualcomm adrenowin11 proeng kbd3y onsite warranty dell xps, 10068993582so, dell, arvutid, sulearvutid



