SALE OUT. Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1 WQXGA i7-14700HX/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/WIN11 Home/Nordic Backlit kbd/Eclipse Bl
- TootjadLenovo
- Mudel: 83LY00K0MXSO
- Saadavus: 1
-
1 772€
SALE OUT. Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1 WQXGA i7-14700HX/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5070 8GB/WIN11 Home/Nordic Backlit kbd/Eclipse Black/2Y Warra | Lenovo Legion 5 15IRX10 | Eclipse Black | 15.1 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | Intel Core i7 | i7-14700HX | 32 (2x16GB) GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language Nordic | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 60 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.1 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 329.00 mm |
| Gross height (mm) | 518.00 mm |
| Gross weight | 3.75 kg |
| Gross width (mm) | 88.00 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 5.0MP with E-shutter |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 2.1 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort 1.4 1x Headphone/microphone combo jack (3.5 |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 115.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Legion |
| Producer product name | 5 15IRX10 |
| Protsessori mudel | i7-14700HX |
| Protsessori perekond | Intel Core i7 |
| Protsessori sagedus | P-core 2.1 E-core 1.5 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | P-core 5.5 E-core 3.9 GHz |
| Protsessorituumad | 20 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 (2x16GB) GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote värv | Eclipse Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |





