Asus | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB19U0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
147€
Asus | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 6 | Chipset AMD B550 | 30.5cm x 24.4cm
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | 30.5cm x 24.4cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B550 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 1.3 kg |
| Net weight master carton | 8 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 220 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.657 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 5000 Series, 5000 G-Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.006545 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



















