Gigabyte B550M DS3H AC R2 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA,
- TootjadGigabyte
- Mudel: B550M DS3H AC R2
- Saadavus: 3
-
119€
Gigabyte B550M DS3H AC R2 | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 1.02 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 269 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B550M DS3H AC R2 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




