Gigabyte | B650M D3HP | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 1 | Supported hard disk drive int
- TootjadGigabyte
- Mudel: B650M D3HP
- Saadavus: 5
-
128€
Gigabyte | B650M D3HP | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 1 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD B650 | Micro ATX
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B650 |
| Mälupesad | 1 |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 853 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B650M D3HP |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte b650m d3hp processor family amd processor socket am5 ddr5 dimm memory slots 1 supported hard disk drive int, b650m d3hp, gigabyte, emaplaadid

