Gigabyte B760M DS3H GEN5 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 |
- TootjadGigabyte
- Mudel: B760M DS3H GEN5
- Saadavus: 2
-
130€
Gigabyte B760M DS3H GEN5 | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 228 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B760M DS3H GEN5 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



