Gigabyte B850M A ELT WF6E | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2
- TootjadGigabyte
- Mudel: B850M A ELT WF6E ICE
- Saadavus: 2
-
224€
Gigabyte B850M A ELT WF6E | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 166 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1024.00 g |
| Plastic (No PET) | 256.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B850M A ELT WF6E |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 1.28 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






