Gigabyte Z890I AORUS ULTRA | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2
- TootjadGigabyte
- Mudel: Z890I AORUS ULTRA
- Saadavus: 4
-
353€
Gigabyte Z890I AORUS ULTRA | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 207 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | Z890I AORUS ULTRA |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






