MSI | A520M PRO | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memory slots 2 | Chipset AMD A | Micro ATX
- TootjadMSI
- Mudel: A520M PRO
- Saadavus: 5
-
75€
MSI | A520M PRO | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memory slots 2 | Chipset AMD A | Micro ATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 257 mm |
| Gross depth master carton | 595 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Gross weight | 0.794 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 0.611 kg |
| Net weight master carton | 15.88 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 100 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 83 g |
| PET | 2.00 g |
| Plastic (No PET) | 98 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | A520M PRO |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| Tare weight (kg) | 0.183 kg |
| Tare weight master carton | 1.596 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | 3rd Gen AMD Ryzen Desktop Processors and AMD Ryzen 4000 G-Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.0036751 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |




