MSI B550-A PRO Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA,
- TootjadMSI
- Mudel: B550-A PRO
- Saadavus: 5
-
128€
MSI B550-A PRO Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 6, Chipset AMD B550, ATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 352.00 mm |
| Brutokaal | 1.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 53.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 452.00 mm |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kiibikomplekt | AMD B550 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Mälupesad | 4 |
| Netokaal | 1.20 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product name | B550-A PRO |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 5000 & 3000 Series desktop processors (not compatible with AMD Ryzen 5 3400G & Ryzen 3 3200G) and AMD Ryzen 4000 G-Series desktop processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: msi b550-a pro processor family amd, processor socket am4, ddr4 dimm, memory slots 4, supported hard disk drive interfaces sata, b550-a pro, msi, emaplaadid





