MSI MAG B850M MORTAR WIFI | MSI
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 272 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 324 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | MSI |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0053312 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi mag b850m mortar wifi msi, mag b850m mortar wifi, msi, emaplaadid

