MSI MPG X870I EDGE TI EVO WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA,
- TootjadMSI
- Mudel: MPG X870I EDGE TI EVO WIFI
- Saadavus: 5
-
467€
MSI MPG X870I EDGE TI EVO WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 2
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 2.12 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 365 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | MPG X870I EDGE TI EVO WIFI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi mpg x870i edge ti evo wifi processor family amd processor socket am5 ddr5 supported hard disk drive interfaces sata, mpg x870i edge ti evo wifi, msi, emaplaadid



