MSI PRO B760M-P DDR4 Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfac
- TootjadMSI
- Mudel: PRO B760M-P DDR4
- Saadavus: 5
-
103€
MSI PRO B760M-P DDR4 Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset Intel B760 mATX
| All | |
| Brutokaal | 1.40 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | mATX |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kiibikomplekt | Intel B760 |
| Mälupesad | 4 |
| Netokaal | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product name | PRO B760M-P DDR4 |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 12th/ 13th Gen Intel Core Processors, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: msi pro b760m-p ddr4 processor family intel processor socket lga1700 ddr4 dimm memory slots 4 supported hard disk drive interfac, pro b760m-p ddr4, msi, emaplaadid






