MSI PRO H810M-B | Processor family Intel H810 | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2
- TootjadMSI
- Mudel: PRO H810M-B
- Saadavus: 5
-
107€
MSI PRO H810M-B | Processor family Intel H810 | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 256 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO H810M-B |
| Protsessori perekond | Intel H810 |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0193536 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





