MSI Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 UDIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA c
- TootjadMSI
- Mudel: MPG X870E CARBON WIFI
- Saadavus: 3
-
535€
MSI Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 UDIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 268 mm |
| Gross height (mm) | 342 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 175.00 g |
| Producer | MSI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 UDIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00641592 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

