SALE OUT. Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
- TootjadGigabyte
- Mudel: B760M D3HPSO
- Saadavus: 1
-
94€
SALE OUT. Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 337.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out gigabyte used, refurbished, without accessories, only back panel included, b760m d3hpso, gigabyte, emaplaadid

