SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
- TootjadGigabyte
- Mudel: B550 GAMING X V2SO
- Saadavus: 1
-
92€
SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross depth master carton | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross height master carton | 375.00 mm |
| Gross weight | 1.46 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Gross width master carton | 370.00 mm |
| Net weight | 1.06 kg |
| Net weight master carton | 11.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 168.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.34 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

