SALE OUT. MSI MPG B760I EDGE WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported h
- TootjadMSI
- Mudel: MPG B760I EDGE WIFISO
- Saadavus: 1
-
208€
SALE OUT. MSI MPG B760I EDGE WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset Intel B760 | Mini-ITX | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | Mini-ITX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 319.00 mm |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross height (mm) | 352.00 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Gross width master carton | 545 mm |
| Kiibikomplekt | Intel B760 |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 0.97 kg |
| Net weight master carton | 14.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | MPG B760I EDGE WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.67 kg |
| Tare weight master carton | 1.585 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 12th/13th Gen Intel Core Processors, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

