Dell | 400-BMVP | 1600 GB | 1.6TB Enterprise NVMe Mixed Use AG SED
- TootjadDell
- Mudel: 400-BMVP
- Saadavus: 1
-
1 083€
Dell | 400-BMVP | 1600 GB | 1.6TB Enterprise NVMe Mixed Use AG SED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Kõvaketta liides | NVMe |
| Maht | 1600 GB |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 434 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product name | 400-BMVP |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote nimetus | 1.6TB Enterprise NVMe Mixed Use AG SED |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: dell 400-bmvp 1600 gb 16tb enterprise nvme mixed use ag sed, 400-bmvp, dell, hddhubriidkettad

