Dell | 960 GB | SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in Hybrid Carrier, Hot-plug, S4520
- TootjadDell
- Mudel: 345-BDQM
- Saadavus: 5
-
1 167€
Dell | 960 GB | SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in Hybrid Carrier, Hot-plug, S4520
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kujutegur | SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in Hybrid Carrier, Hot-plug, S4520 |
| Maht | 960 GB |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

