SALE OUT. Toshiba S300 Surveillance Hard Drive 3,5" 4TB BULK/OEM | Toshiba REFURBISHED
- TootjadToshiba
- Mudel: HDKPB08Z0A02SSO
- Saadavus: 1
-
149€
SALE OUT. Toshiba S300 Surveillance Hard Drive 3,5" 4TB BULK/OEM | Toshiba REFURBISHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 26 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 101 mm |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1299.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | Toshiba |
| Saleout | REFURBISHED |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.000386022 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

