SALE OUT. Western Digital Purple 2TB WD23PURZ 3.5" 64MB SATAIII | Western Digital REFURBISHED
- TootjadWestern Digital
- Mudel: WD23PURZSO
- Saadavus: 1
-
157€
SALE OUT. Western Digital Purple 2TB WD23PURZ 3.5" 64MB SATAIII | Western Digital REFURBISHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2174.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Western Digital |
| Saleout | REFURBISHED |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

