Synology HAS5310-12T 3.5 Hard Drive 12 TB SAS 12Gb/s New F/s | Synology
- TootjadSynology
- Mudel: HAS5310-12T
- Saadavus: 5
-
989€
Synology HAS5310-12T 3.5” Hard Drive 12 TB SAS 12Gb/s New F/s | Synology
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Net weight | 0.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 876 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 95.20 g |
| Plastic (No PET) | 23.80 g |
| Producer | Synology |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

