Synology | HAT5310-16T | Enterprise Series HDD | 16000 GB | 7200 RPM
- TootjadSynology
- Mudel: HAT5310-16T
- Saadavus: 4
-
1 059€
Synology | HAT5310-16T | Enterprise Series HDD | 16000 GB | 7200 RPM
| All | |
| Draiviseade, puhvri suurus | 512 MB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 16000 GB |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 936 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | Enterprise Series HDD |
| Producer product name | HAT5310-16T |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

