Deepcool | 12-Port Addressable RGB Hub | SC700 | N/A
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-SC700-BKNSNN-G
- Saadavus: 5
-
15€
Deepcool | 12-Port Addressable RGB Hub | SC700 | N/A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross depth master carton | 318 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Gross width master carton | 247 mm |
| I/O-pordid | Power Connector: SATA RGB Connector: 12 Ports x 3Pin Addressable RGB |
| Muud funktsioonid | The DeepCool SC700 12-port ARGB hub can power numerous 5V ARGB components simultaneously while occupying only one 3-pin header on a motherboard or controller |
| Net weight | 0.04 kg |
| Net weight master carton | 3.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | 12-Port Addressable RGB Hub |
| Producer product name | SC700 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | N/A |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.141 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool 12-port addressable rgb hub sc700 na, r-sc700-bknsnn-g, deepcool, jahutused




