Deepcool AK500 Zero Dark CPU Air Cooler
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 127.00 mm |
| Brutokaal | 1.64 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 158.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 117.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 1.04 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Palette Qty | 368 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.60 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: deepcool ak500 zero dark cpu air cooler, r-ak500-bknnmt-g-1, deepcool, jahutused

