Deepcool Compact CPU Cooler Theta 31 PWM Intel
- TootjadDeepcool
- Mudel: GP-G-THETA-31-PWM-1700
- Saadavus: 5
-
16€
Deepcool Compact CPU Cooler Theta 31 PWM Intel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 97.50 mm |
| Brutokaal | 0.49 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 60.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 97.50 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Müratase | 32.5 dB |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Netokaal | 0.45 kg |
| Õhuvool | 42.76 CFM |
| Paber/Papp | 32.00 g |
| Palette Qty | 1515 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8.00 g |
| Producer product family | Compact CPU Cooler |
| Producer product name | Theta 31 PWM |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel: LGA1200/1151/1150/1155 |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2400 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 900 RPM |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: deepcool compact cpu cooler theta 31 pwm intel, gp-g-theta-31-pwm-1700, deepcool, jahutused




