Deepcool CPU Air Cooler | AK620 G2 WH | White | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AK620G2-WHNNMN-GJD
- Saadavus: 5
-
79€
Deepcool CPU Air Cooler | AK620 G2 WH | White | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.49 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 1.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 257 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Air Cooler |
| Producer product name | AK620 G2 WH |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








