Deepcool CPU Cooler | AG620 BK ARGB | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-AG620-BKAMMN-GJD
- Saadavus: 5
-
67€
Deepcool CPU Cooler | AG620 BK ARGB | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 286 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | AG620 BK ARGB |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: deepcool cpu cooler ag620 bk argb intel, amd, r-ag620-bkammn-gjd, deepcool, jahutused





