Deepcool Fan | FL12 SE 3IN1 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1250 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | FL12 SE 3IN1 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin PWM |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






