Deepcool LT520 Intel, AMD, Premium CPU Liquid Cooler
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-LT520-BKAMNF-G-1
- Saadavus: 5
-
113€
Deepcool LT520 Intel, AMD, Premium CPU Liquid Cooler
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 445.00 mm |
| Brutokaal | 1.71 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 255.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 140.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Maksimaalne õhuvool | 85.85 cfm |
| Müratase | 32.9 dB |
| Netokaal | 1.31 kg |
| Õhurõhk | 3.27 mmH2O (Max) |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 104.00 g |
| Producer product name | LT520 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Pumba pinge | 12 V |
| Radiaatori materjal | Aluminum |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| Toetatud protsessoripesad | Intel: LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 AMD: sTRX4/sTR4/AM5/AM4 |
| Tüüp | Premium CPU Liquid Cooler |
| Ventilaatori kiirus (max) | 2250 RPM |
| Ventilaatori kiirus (min) | 500 RPM |
| Ventilaatori konnektor | 4-Pin (PWM) |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 x 25 x 120 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: deepcool lt520 intel, amd, premium cpu liquid cooler, r-lt520-bkamnf-g-1, deepcool, jahutused





